Народний депутат України Литвиненко Сергій Анатолійович відвідав Малинську ОТГ

Дата: 23.06.2020 16:59

Сьогодні нашу громаду відвідав народний депутат України від фракції «Слуга народу», обраний по 156 виборчому окрузі – Литвиненко Сергій Анатолійович.

Робочий візит депутат розпочав із спілкування з жителями громади, які прийшли на зустріч з своїми наболівшими проблемами.

Далі народний обранець відвідав  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с. Малинськ Малинської сільської ради, де радо зустріла гостей директорка закладу Галина Іванюк. Сергій Анатолійович був приємно вражений  умовами, які для дошкільнят Малинська створили педагоги, батьки та місцева влада. В дитсадку зроблений сучасний ремонт, обладнані  ігрові  та спальні кімнати, санвузли оснащені сучасною технікою. Однак існують проблеми: систему теплопостачання тут повністю оновили, але для повноцінної роботи системи необхідно якнайшвидше зробити ремонт приміщення  котельні.

Також народний депутат відвідав Малинську загально-освітню школу І-ІІІ ступенів, де директорка Миронець Наталія розповіла про досягнення та проблеми школи. Найбільш  нагальною потребою закладу є будівництво початкової школи, в чому Сергій Анатолійович пообіцяв підтримати та допомогти  вирішити дану проблему.

Народний обранець ознайомився з найбільш бюджетоутворюючим підприємством громади - ТОВ «Захід Агропром». Дане підприємство впроваджує сучасні технологічні рішення, новітні наукові розробки, техніку від кращих світових виробників, екологічно безпечні підходи до захисту рослин, прозору систему фінансового обігу. Окрім цього підприємство забезпечує робочими місцями велику частину населення громади.

І на завершення візиту, народний депутат побував в старостинському окрузі в с. Яринівка, відвідав демо-поле ТОВ «Захід Агропрому» і будинок агронома, де заступник даного підприємства ознайомив депутата з новітньою методикою вирощування сільськогосподарських зернових рослин.

Робоча зустріч закінчилась в атмосфері порозміння, готовності до плідної співпраці та залишила позитивні враження.