Жителькам села Поляни присвоєно Почесне звання "мати-героїня"

Дата: 29.07.2020 15:00

Турчик Раїсі Петрівні та Ясковець Марії Василівні, жителькам села Поляни, присвоїли Почесне звання України «Мати-героїня». 28 липня, з найкращими побажаннями, виконав приємну місію сільський голова Анатолій Дімітров і вручив медаль та посвідчення.

Раїса Петрівна – багатодітна мама, яка народила і виховує 5 дітей. Вже 15 років Раїса Петрівна працює вихователем в ЗДО (ясла-садок) "Золота рибка". У день вручення нагороди, Раїсі Петрівні виповнилось 50 років. Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного щастя та благополуччя.

Марія Василівна виховує 6 дітей. Доволі молода (1985 р.н.), а вже "мати-героїня"!

В цих дружніх і великих сім’ях діти зростають добрими, навчаються чесності, порядності та відповідальності.

Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання материнської самовідданості, наполегливої праці, яку матір вкладаєте у виховання своїх дітей. Нехай ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави, а Всевишній дарує вам і вашій родині міцне здоров’я, злагоду та благополуччя.Фото без описуФото без опису