Заплановано проведення вебінару на тему: «Еволюція 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування» для представників малого та середнього бізнесу

Дата: 10.08.2020 09:49

Проект Unlimit Ukraine запрошує приєднатись до Q&A session представників малого та середнього бізнесу на тему, яка висвітлить питання щодо кредитування, а саме Еволюції 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування”.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» вже дозволила інвестувати 800 млн грн. в розвиток бізнесу та рефінансувати 2,4 млрд грн. кредитів підприємців для подолання коронакризи.

Останні зміни задля спрощення доступу до програми запрацювали в липні, але кредити отримує лише кожен шостий заявник. Що треба знати про еволюцію «5-7-9» та як успішно взяти в ній участь – говоримо з одним із архітекторів її змін заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитром Романовичем.

Дмитро Романович – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Понад 15 років в сфері інвестиційного менеджменту. В 2017-2018 рр. – взяв участь в програмі «Ukrainian Emerging Leaders» у Стенфорді. Працював проектним менеджером та старшим консультант в ЄБРР.
Співавтор програми державної підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%».

На Q&A session Дмитро Романович обговорить з Вами:

• Нові інструменти програми та як ними скористатись?

• Інформаційна та програмна підтримка: взаємодія з офісом розвитку підприємництва

Ви матимете можливість поставити питання Дмитру Романовичу та надати фідбек про власний досвід взаємодії з програмою.  Підготуйте будь-ласка Ваші питання заздалегідь.

У програмі Q&A session:

• 11:00 – Вітальне слово від менеджера проекту Unlimit Ukraine, Олени Еро
  • 11:05 – Q&A session Еволюції 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування”
  • 12:05- Завершення Q&A session та питання учасників

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Чекаємо Вас на Q&A sessionщоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.