Дубно, Рівненський та Костопільський райони потрапили до «червоної» карантинної зони

Дата: 14.08.2020 10:12

Три адміністративно-територіальні одиниці Рівненщини через значне поширення на їх території COVID-19 віднесені до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Серед них: Дубно, Рівненський та Костопільський райони.

Обмеження будуть застосовані з 17 серпня і діятимуть впродовж наступних 14 днів.

Таке рішення прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ та НС на засіданні 13 серпня. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу за підсумками засідання.

Таким чином, Рівненська область та ще дев’ять регіонів України на основі наявних епідемічних даних станом на 12 серпня відноситься до переліку регіонів зі значним поширенням COVID-19.

Вся інформація щодо поділу регіонів за рівнем епідеміологічної небезпеки розміщена на сайтах МОЗ та Кабінету Міністрів України.