Відсьогодні Рівненщина житиме за новою картою карантинних зон

Дата: 17.08.2020 11:24

З понеділка, 17 серпня, Рівненщина поділена на нові карантинні зони: червону, помаранчеву, жовту й зелену. Це залежить від рівня захворюваності.

До «червоної» зони, де повернулися до жорсткіших карантинних обмежень, належать місто Дубно, Костопільський та Рівненський райони. Тут не можуть працювати, зокрема, ТРЦ, кафе, спортзали, під забороною відвідування освітніх закладів і робота громадського транспорту.

Посилені обмеження також і в інших районах. До «помаранчевого» рівня небезпеки увійшли місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони.

У «жовтій» зоні карантину опинилися міста Рівне та Вараш, а також Березнівський, Володимирецький, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Корецький, Млинівський, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський, та Сарненський райони.

«Зеленою» залишається лише Дубровиччина.

Які обмеження та заборони діятимуть у кожній карантинній зоні?

Нагадаємо, Рівненщина – одна із областей із найбільшою кількістю хворих на коронавірус COVID-19, станом на понеділок становить вже 7764.