Відбулось пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання
Дата: 21.08.2020 16:19
Кількість переглядів: 252
Сьогодні, в адміністративному приміщенні с. Яринівка, відбулось пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання. Порядок денний включив земельні питання, зміни до сільського бюджету, роботу зі зверненнями громадян а також ряд важливих питань, які стосуються створення Центру надання адміністративних послуг в Малинській ОТГ.
В результаті конструктивної дискусії з усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті Малинської об’єднаної територіальної громади в розділі "Офіційні документи".