З Днем Незалежності України !

Дата: 24.08.2020 19:00

Вітаємо всіх жителів нашої громади з найголовнішим державним святом -  Днем Незалежності України!

24 серпня 1991 року -  переломний день в історії нашого народу, це точка відліку, з якої розпочала свій шлях у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на мабутнє нашої  Батьківщини, які загартовують  дух  патріотизму українців, плекають любов до рідної землі.

Дорога громадо! Від щирого серця  бажаємо  всім міцного здоров’я,  добра ,  достатку та  щедрої долі. Зичемо кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у ваших домівках панує спокій та   взаємопорозуміння.

Нехай це свято додає усім наснаги, енергії та сил працювати на благо нашої громади та рідної неньки України!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!