У Рівному відбудеться 35-й органічний форум

Дата: 02.09.2020 11:44

10 вересня 2020 року в місті Рівне відбудеться XXХV регіональний форум "Органічна Україна”. Захід проходитиме на платформі Zoom за сприяння Громадської спілки органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Рівненської ОДА.

На XXХV Регіональному Форумі Органічна Україна Рівне будуть висвітлені наступні теми:

- стан органічного виробництва в Рівненській  області у 2019 році;

- законодавче регулювання органічного виробництва в Україні та його впровадження у Рівненській області;

- державна та регіональна підтримки органічного виробництва і фермерства в Рівненській області у 2019-2020 роках;

- співпраця та кооперація сільськогосподарських виробників та переробників;

- досвід та ринкові пропозиції в Рівненській області та досвід інших регіонів;

- як збільшити споживання органічної продукції в Рівненській області, локальні продажі;

- технології органічного виробництва – їх впровадження в Рівненській області;

- сертифікація органічного виробництва та/або обігу органічної продукції – міжнародні стандарти та практична сертифікація в Рівненській області;

- супровід органічної сертифікації;

- експорт органічної продукції.

Цей захід для:

1. Органічних виробників, які хочуть знайти інструменти для покращення своєї діяльності.
  2. С/г товаровиробників, які цікавляться темою органічного виробництва та хочуть стати органічними.
  3. Державних службовців, дотичних до тематики органічного виробництва.
  4. Всіх зацікавлених в розвитку органічного виробництва.

Програма заходу розміщена за посиланням: http://organicukraine.org.ua/forums-2020/rivne/images/Program_Rivne.pdf

Час проведення заходу: з 10 до 14 год.

У разі зацікавленості звертатись за тел. (098)126-44-48, 0362 62-08-15, Інна ПАНАСЮК, головний спеціаліст департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSOAG (Швейцарія).www.qftp.org

Генеральний спонсор: ТОВ «ТД «БТУ-Центр». Головний спонсор: ТОВ «НВП «5 Елемент». Спонсор: GRANOSA. Партнери: ТОВ «Органік Стандарт», Інформаційний портал «Органік Інфо», Державна установа “Офіс з просування експорту”, “Українсько-швейцарська бізнес асоціація”.