Малинська ОТГ взяла участь в тренінгу щодо протидії торгівлі людьми

Дата: 04.09.2020 11:52

03.09.2020 р. громадська організація Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» провела тренінг з активом Малинської ОТГ. Тема даного тренінгу – протидія торгівлі людьми, обговорили також систему виявлення постраждалих осіб та схему взаємодії для надання максимально ефективної комплексної допомоги постраждалим. На реальних випадках ознайомились з процедурою отримання статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та можливостями держави і громади щодо надання ефективної комплексної допомоги таким громадянам.

До тренінгу приєднались представники управління соціального захисту населення Березнівської РДА, територіального центру соціального обслуговування, освітяни, психологи, медики, представники ювенальної превенції, Березнівського бюро правової допомоги та інші суб'єкти взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

Для використання в інформаційно-просвітницькій роботі з населенням фахівці отримали брошури, буклети, листівки, довідники та матеріали для наповнення офіційних сайтів громад.

Тренінг відбувся в рамках проекту "Налагодження системної роботи з протидії торгівлі людьми та підтримки постраждалих в ОТГ Рівненщини" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

U.S. Embassy Kyiv Ukraine