Проведений навчальний семінар щодо безпеки громад Рівненщини

Дата: 09.10.2020 15:39

Сьогодні на базі Немовицької об'єднаної територіальної громади Сарненського району співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області організували та провели семінар у ході якого підіймалися питання підвищення рівня безпеки населення в об'єднаних територіальних громадах області шляхом утворення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони та запровадження навчального проєкту "Безпековий простір".

У семінарі брали участь представники Малинської, Вирівської, Степанської, Карпилівської, Головницької територіальних громад, що ведуть напрямок роботи цивільного захисту у громаді, а також керівники місцевих та добровільних пожежних команд.

Такий кущовий семінар рятувальники планують провести найближчим часом ще на базі однієї громади аби таким чином залучити усі об'єднані громади області до процесу покращення якості функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.