Програма «U-LEAD з Європою» здійснює підтримку Малинської ОТГ в створенні Центру надання адміністративних послуг

Дата: 02.12.2020 11:53

3 листопада 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».  27 листопада Закон підписано Президентом України, згідно якого ЦНАП обов’язково має бути створений у громадах до 10 тис. мешканців до кінця 2023 року.

Нагадаємо, що Малинська ОТГ подала заявку для участі у 4 Раунді Фази впровадження в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. За результатами відбору, нашу громаду відібрано для участі в міжнародній Програмі «U-LEAD з Європою». В рамках даної Програми, при виконанні фізичного створення ЦНАП, громаді надається підтримка при інституційному створенні, також буде надана допомога у вигляді меблів, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

На сьогоднішній день наша громада завершила фізичне створеня ЦНАПу (ремонт приміщення), та знаходиться на етапі інституційного створення. Сесією сільської ради прийнято ряд важливих рішень щодо Концепції створення  ЦНАП; Положення про нього та його структуру; щодо  внесення змін  до структури апарату Малинської сільської ради; щодо переліку адміністративних послуг; Регламенту і графіку роботи ЦНАП. Також розроблено та затверджено частину інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг. З документами, які регламентують діяльність ЦНАП, можна ознайомитись на офіційному сайті Малинської ОТГ.

Наша громада дуже вдячна Програмі «U-LEAD з Європою» за допомогу, та надіємося на подальшу плідну співпрацю.