Відбулась позачергова сесія сільської ради

Дата: 04.12.2020 16:11

Сьогодні відбулась позачергова сесія Малинської сільської ради.

Завдяки плідної співраці голови сільської ради та депутатського корпусу, було прийнято ряд важливих рішень, зокрема розглядались наступні питання:

1. Про затвердження Програми покращення медико-генетичної допомоги дітям і вагітним в умовах реформування медичної галузі на 2021-2023 роки.
  2. Про внесення змін до штатного розпису ЗДО (ясла-садок) «Калинка» с.Бронне.
  3. Про створення Комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Малинської сільської ради та призначення в. о. директора.
  4. Про затвердження Регламенту Малинської  сільської  ради.
  5. Про передачу земельних ділянок  в суборенду (2).
  6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність  земельної  ділянки.
  7. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення  в  оренду  земельної  ділянки.
  8. Про  надання  дозволу  на  розроблення технічних документацій  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (3).
  9. Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  10. Про  затвердження  проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність.
  11. Про передачу земельних ділянок у  власність (3).
  12. Про передачу земельних ділянок  в оренду (3).
  13. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо передачі  земельної ділянки в оренду.
  14. Про передачу в оренду земельної ділянки.
  15. Про укладання та реєстрацію договорів оренди земельних ділянок на управління спадщиною померлих власників земельних часток (паїв) (2).
  16. Про погодження Акту обстеження меж земельної ділянки із суміжними землевласниками та землекористувачами.
  17. Про внесення змін до рішення № 332 від 28.05.15 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».
  18.  Про преміювання сільського голови.
  19. Про внесення змін до сільського бюджету Малинської сільської ради на 2020 рік.
  20. Різне.
  21. Депутатські запити.

З ініціативи депутатів, було прийнято рішення щодо зміни до структури апарату сільської ради.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті Малинської територіальної громади. Результати поіменного голосування вже розміщені на сайті.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису