Відбувся дводневний тренінг щодо роботи ЦНАП

Дата: 19.01.2021 17:11

18  - 19 січня 2021 р. в Малинській територіальній громаді проходив тренінг для керівництва громади та майбутніх працівників ЦНАП. Навчання проводиться в рамках Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. Тренер-модератор 1 – 3 модуля навчання  Надія Чигировська  ділилась своїм досвідом роботи адміністратора ЦНАП.

Протягом дводневного тренінгу, були розглянуті та обговорені найактуальніші питання щодо особливості надання адміністративних послуг в ЦНАП, а саме:

• роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг;
  • порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Дякуємо тренеру за отримані знання та навички, які будуть використовуватись у подальшій роботі!