Віталій Коваль розповів, які дороги ремонтуватимуть у 2021 році

Дата: 27.01.2021 20:02

Цього року на ремонт доріг місцевого значення для Рівненщини передбачили  430,5 млн грн з державного бюджету. За ці кошти запланували відремонтувати 17 дорожніх об’єктів – це проблемні ділянки, мости. Майже чверть коштів передбачили на утримання автошляхів.

«Цього року ми продовжуємо будівництво доріг за принципом маршрутизації. У пріоритеті – шляхи до опорних шкіл, медичних і соціальних закладів, центральних транспортних артерій. Враховували і побажання громадськості та пропозиції колишніх райдержадміністрацій. Роботи відбудуться у всіх районах. Загалом плануємо реконструювати 37,5 км доріг та 112 метрів покриття на мостах», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

До переліку доріг, на яких планують ремонт, входить дорога О181107 /Н-25/ - Поляни на ділянці км 0+000 – км 4+900 Рівненського району.Фото без опису