Стартує новий спортивний конкурс «Спортивні рекорди. Прес»

Дата: 04.02.2021 09:18

З 5 по 8 лютого 2021 року комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області оголошує конкурс «Спортивні рекорди. Прес».

Всі вимоги та деталі у Положенні за посиланням:  https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2292

Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановив Назар Кібиш з Володимирецького району, здійснивши 66 піднімань тулуба з положення лежачи на спині протягом 60 секунд!

Якщо ви готові встановлювати власні рекорди, або ж навіть перевершити минулорічний – долучайтесь до участі в онлайн події самостійно, разом з друзями, чи всією сім’єю.

Для участі в конкурсі необхідно виконати наступні дії:

- вподобати сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук»;

- поширити цей анонс від 3 лютого 2021 року на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою «Публічно»;

Відзняти 60-ти секундне відео, з виконанням піднімань тулуба з положення лежачи на спині та в період з 5 до 8 лютого 2021 року (10 год. 00 хв.) розмістити його у події «Спортивні рекорди. Прес» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».

Отож, беріть участь у конкурсі, встановлюйте власні рекорди, які можуть стати рекордами Рівненщини!