Снігопад посилюється: на Рівненщині обмежили рух вантажівок, більшість шкіл – в онлайн

Дата: 11.02.2021 12:19

Відсьогодні з 10 години Служба автомобільних доріг у Рівненській області ввела обмеження руху вантажівок у напрямку Києва. Про зняття обмежень буде повідомлено додатково.

«Наразі проїзд всією мережею державних доріг у Рівненській області забезпечено. Проте, на першу половину дня синоптики прогнозують пік активного циклону. Наразі снігопад посилюється. Робота з чистки доріг не припиняється. Більшість шкіл перейшла в онлайн заради безпеки дітей», - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Наразі на державних трасах працюють 121 робітник та 103 одиниці спецтехніки.

Складніша ситуація із віддаленими другорядними дорогами. Найбільш проблемні напрямки на півдні і центрі Рівненщини. На місцевих дорогах працює 57 одиниць техніки.

Більшість шкіл перейшли в онлайн – 37 ОТГ на дистанційному, в 11 громадах навчаються на змішаній формі. 103 шкільні автобуси не випустили в рейси.

Нагадуємо, перечекати негоду можна на спеціальних майданчиках вздовж державних доріг. Вони нанесені на Google мапу: http://bit.ly/2WsAaZe

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними. За можливості, уникайте поїздок на значні відстані. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Нагадуємо, на Рівненщині 11-13 лютого прогнозують складні погодні умови - налипання мокрого снігу, пориви вітру, на дорогах ожеледиця. Вже з понеділка, 15 лютого, температура повітря поступово знижуватиметься, а згодом сягне до -25 градусів морозу.