Малинська громада прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу

Дата: 22.05.2021 14:12

21 травня на стадіоні «Центральний» у місті Вишневе відбулися Всеукраїнські змагання з футболу серед міських, сільських, селищних голів та старост територіальних громад. Загалом у змаганнях взяли участь 13 областей у складі 10 команд. Участь в змаганнях прийняла і Малинська громада, представивши Рівненську область, а саме:

• Анатолій Дімітров – сільський голова;
  • Андрій Ковалик – староста с.Бронне;
  • Максим Петрик – староста с.Поляни;
  • Ігор Харчук – староста с.Яринівка.

Наша команда зайняла почесне четверте місце, а Андрій Ковалик був визнаний одним із кращих гравців турніру.

Нагороди розподілилися таким чином: «бронзу» отримала команда Чернігівської та Житомирської областей, «срібні» призери у серії післяматчевих пенальті – команда Вінницької області, переможцями чемпіонату та володарями Кубку у серії післяматчевих пенальті стала команда Київської області.

Чемпіонат України став справжнім спортивним святом для представників місцевого самоврядування України. Продовжуємо популяризувати спорт та здоровий спосіб життя в своїх громадах та на всіх рівнях!