Щодо отримання роз'яснень з питань пенсійного забезпечення

Дата: 08.07.2021 12:34

У разі необхідності отримання роз'яснення з питань пенсійного забезпечення, щодо правильності призначення, перерахунку та виплати пенсій необхідно звертатися за місцем проживання відповідно до управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації. Забезпечення перевірки гарантує стабільну життєдіяльність кожного непрацездатного громадянина та сприяє упередженню соціального напруження в суспільстві.

Також інформуємо, що згідно з угодою про співпрацю між Управлінням соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації та Малинською сільською радою, в кожен третій четвер місяця з 09:00 до 12:00 год. в приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснює прийом громадян спеціаліст відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Рівненській області.