Пройшло святкування 114-ї річниці села Малинськ

Дата: 13.07.2021 14:44

12 липня в селі Малинськ відзначили День села.

Розпочалось святкування з дитячих атракціонів які так полюбляє та з нетерпінням чекає місцева малеча.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також, вже традиційно, на стадіоні “Ліон” відбувся турнір з футболу серед школярів. Результати турніру:

Поляни — Малинськ 1:1;
     Малинськ — Степань 4:0;
     Поляни — Степань 2:1.

Футбол не єдине спортивне змагання яке проводилось на святі - кожен охочий мав можливість випробувати свої сили у змаганнях з тенісу.

Фото без описуФото без опису

Невід'ємною частиною святкової програми є конкурс малюнків на асфальті “Село — наш дім, наше коріння й доля”, за участь в якому учасники отримали призи.

Основною частиною святкування звичайно ж є концерт, перед проведенням якого бібліотекар Наталія Філімонова ознайомила гостей з цікавими фактами про минуле й сьогодення села Малинськ.

Фото без описуФото без опису

Голова громади Анатолій Дімітров привітав жителів та гостей села зі святом, подякувавши всім за вклад та працю кожного у розвиток свого рідного села.

З Днем святих апостолів Петра і Павла та з Днем села привітав всіх присутніх отець Іван, настоятель "Релігійної громади Петро-Павлівської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви" , побажавши всім миру, злагоди та Божого благословення.

На святковому концерті радували глядачів чудовими та оригінальними танцювально-акробатичними номерами хореографічні колективи с.Малинськ; прекрасними та милозвучними піснями Ніна Мельничук та гості з сіл Малушка, Яринівка і Поляни; піднімав настрій всім присутнім гуморесками гість з с. Бронне.

Фото без описуФото без описуФото без опису

І вже традиційно, під час святкування всі бажаючі мали можливість зкуштували смачний та ситний куліш. Дякуємо нашим куховарам та вкладену працю!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Після закінчення концерту розважав гостей гурт “Чотири ока”. Дискотека вдалась на всі 100%. Всі жителі та гості села добряче потанцювали та розважались під їхні чудові та запальні пісні.