В селі Поляни пройшов 33-й турнір з волейболу імені Івана Холода

Дата: 17.07.2021 18:26

Сьогодні в селі Поляни пройшов 33-й турнір з волейболу імені Івана Холода, який героїчно загинув 11 травня 1980 року під час жорстокого бою в провінції Кунар. Нагороджений посмертно медаллю «За відвагу».

Вже вкотре ветерани війни в Афганістані зі всієї області відвідують Поляни щоб не лише позмагатись у спортивній грі, але і вшанувати пам’ять загиблих побратимів, зокрема Івана Холода.

Захід розпочався панахидою за загиблими у війні в Афганістані.

Фото без описуФото без опису

Далі відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки Івана Холода.

Окрім учасників бойових дій, на заході були присутні:

• Віталій Коваль – голова Рівненської обласної державної адміністрації;
  • Анатолій Дімітров – голова Малинської сільської територіальної громади;
  • Віталій Ліпський - начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації;
  • Сергій Зінич – голова обласної  організації Української спілки ветеранів Афганістану
  • Іван Попач - Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Далі, розпочалось змагання з волейболу між дев’ятьма командами з різних громад Рівненщини. Цьогоріч до ветеранів-афганців приєднались  їх діти, а також і учасники АТО. Не зважаючи на спеку, гравці показали свою спортивну майстерність та жагу до перемоги.

Проведення таких заходів це хороша традиція, яка, маємо надію, продовжиться і надалі.

Фото без описуФото без опису