З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

Дата: 24.08.2021 09:47

Шановні жителі Малинської територіальної громади !

Щиросердечно вітаємо вас з  Днем Незалежності України! 30 років Незалежності підтвердили наше непереборне прагнення до справедливості, право визначати власну долю, бути творцями свого кращого майбутнього, відстоювати територіальну цілісність, крок за кроком розбудовувати свою європейську державу!

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

У цей важкий час  свято Незалежності України набуває особливого значення, адже боротьба й досі триває. Але ми твердо знаємо, що українці мають незламний дух і ворог буде переможений!

Бажаємо всім вам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!