Шукаємо патронатних вихователів

Дата: 03.09.2021 16:01

В Малинській територіальній громаді триває пошук кандидатів в патронатні вихователі серед мешканців громади.
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.
Якщо Ви проживаєте на території Малинської ТГ і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.
Перевага сімейного патронату в тому, що він спрямований на захист дітей, які ще не набули статусу сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Одна з найголовніших переваг цього проекту у тому, що він мобільний: протягом доби можна влаштувати дитину в сім’ю.
Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім’ї
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні, який перебуває у зареєстрованому шлюбі, має вищу освіту у галузі соціальної роботи, освіти, охорони здоров’я, соціальних та поведінкових наук, пройшов курси спеціальної підготовки та інші вимоги, визначені у чинному законодавстві.
Соціальна послуга - Патронат над дитиною фінансується за рахунок держави. Ця сума на сьогодні становить більше 16 тисяч гривень. З них 5-ть прожиткових мінімумів для працездатних осіб (2379 грн*5=11 895 грн) складає заробітна плата патронатного вихователя. Та соціальна допомога в розмірі двох з половиною прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку на місяць утримання влаштованої під патронат (2013*2,5=5032 грн - від 0 до 6 років, 2510*2,5 = 6270 грн - від 6 до 18 років).
Якщо Ви небайдужі та маєте бажання створити патронатну родину, звертайтеся до Малинської сільської ради.
Ел.адреса: ccd_malynska-sr@ukr.net,  malynsk-sr@ukr.net
ЧЕКАЄМО НА ВАС!