Яринівка відсвяткувала День села!

Дата: 13.09.2021 14:59

Вчора у Яринівці  відзначили День села.

Для найменших жителів села  проводився конкурс малюнків на асфальті а також протягом  дня працювали розважальні  атракціони. Потім дитячі розваги змінилися на спортивні заняття секції з греко-римської боротьби, керівником якої є майстер з спорту Павло Бодак.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Святковий концерт розпочався з привітань голови громади – Анатолія Дімітрова, який побажав мальовничому селу процвітання та великої народжуваності, а працьовитим жителям – здоров’я, благополуччя, миру та достатку. Своїми спогадами з дитинства, які пов’язані з цим селом, поділився голова Рівненської районної державної адміністрації Олександр Коваль, наголосивши на тому, що Яринівка – це своєрідні ворота до Поліського краю, за розвитком якого завжди приємно спостерігати. З теплими словами до своїх односельців звернувся староста села Ігор Харчук, подякувавши місцевим підприємствам та всім, хто долучається до розвитку та розбудови рідного села, побажав місцевим жителям довголіття, мирного неба та приємного відпочинку. Пізніше до привітань приєднався представник Рихальського заводу сухого молока Олександр Хилюк.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Протягом концерту староста села вручав приємні подарунки місцевим жителям, які були відзначені за певні заслуги, номінації чи свої особливості, а саме:

• невістка зі стажем;
  • найвитриваліший примак;
  • затятий холостяк, до серця якого жінки ніяк не можуть  підібрати ключ;
  • умілець-ювелір, батько чотирьох красунь-дочок;
  • багатодітні родини;
  • подружня пара, яка відзначила срібне весілля;
  • наймолодше подружжя;
  • наймолодший житель села;
  • найстарший житель;
  • іменинники, які в цей день святкували свій День народження.

Також були відзначені переможці конкурсу вишиванки, які стали справжньою окрасою свята.

Приємний настрій всім глядачам протягом концерту дарували вокально-хоровий колектив села Яринівка «Надвечір’я», Інна Хильчук, Борис Нагорний, Ольга Захарчук, Ангеліна та Вікторія Борейчук, Наталія Свиридюк та Шутікова Ольга. Захарчук Валентина та Потапчук Марія додали усім присутнім гарного настрою, показавши свій погляд на майбутнє життя яринівських пенсіонерів. Чудовою родзинкою свята став патріотичний танець місцевих школярів «Ми – українці».

Усіх присутніх пригощали кулешем та пампушками, які приготували місцеві господині. Також протягом дня працювала виїзна торгівля та виставка-ярмарок виробів народних умільців.

Особливою родзинкою свята стали  духовий оркестр з Березнівського ліцею №2.

І на завершення святкування – запальна дискотека. Добряче розважив місцевих жителів та гостей села дует з м.Березне.

Село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій вклад для розвитку рідного краю.  Дякуємо всім, хто долучився до організації свята. Отож залишається побажати жителям Яринівки надалі такої ж згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.