10 вересня відбулось вшанування пам'яті загиблого воїна УПА Дмитра Корінця

Дата: 11.10.2021 09:56

Вчора на території лісів Малинської громади відбулось вшанування пам’яті загиблого шефа штабу ВО «Заграва» УПА Північ Корінця Дмитра Васильовича (псевдо «Бористен»).

Надзвичайно вразила історія п. Богдана, який поділився зі всіма присутніми розповіддю очевидців про жагу до життя у вільній, незалежній Україні та тяжкі муки смертельно пораненого майора «Бористена». Ще зовсім молодий, йому б ще жити й жити, але ворог не дрімає…

Щоб вшанувати пам’ять героя України, біля його могили сьогодні зібралось чимало людей, зокрема були присутні заступник голови РРДА Олександр Нестерук, депутат Рівненської обласної ради Потапчук Руслан, заступник голови Рівненської обласної організації спілки офіцерів України Віктор Грицюта, голова Степанської ТГ Петро Крот, духовенство, бійці АТО, родичі загиблих бійців УПА, жителі Малинської та Степанської громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під час заходу був вручений золотий хрест за бойові заслуги внучкам командира загону УПА Микити Скуби. Також були вручені благословенні грамоти Архієпископа Рівненського і Острозького Ілларіона для Кльопа Леоніда – директора ДП «Березнівський лісгосп», Миколи Гапона - лісничого Малуського лісництва та жителю Степанської ТГ - Павлу Зданевичу.

Лише там, де пам’ятають загиблих – будуть обороняти живих.

Вічна пам’ять всім загиблим героям, які полягли за нашу неньку Україну!