Увага, підготовка до перепису населення!

Дата: 13.10.2021 09:23

Шановні жителі громади!

У зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського перепису  населення, звертаємось до всіх власників та балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель, розташованих на території Малинської територіальної громади, з проханням взяти участь у впорядкуванні адресного господарства населених пунктів.

Просимо  обстежити об’єкти нерухомого майна, які належать Вам на праві власності, або знаходяться в управлінні на предмет наявності табличок з номерним знаком. У разі їх відсутності,  необхідно провести відновлення  вищевказаного знаку шляхом придбання готових номерних табличок або нанесення інформації самостійно. У разі виникнення сумнівів щодо відповідності номеру Вашого будинку (будівлі), Ви завжди можете звернутися до працівників Малинської сільської ради або віддалених робочих місць сіл Бронне, Поляни, Яринівка  для уточнення інформації.