В Малинській громаді відбулось свято «Христос народився – славімо його!»

Дата: 17.01.2022 10:34

Різдвяні свята найбільш шануються в Україні. З цими днями пов’язано багато українських звичаїв та традицій. Найпоширенішим є звичай прославляння народження Сина Божого.

Здавна українці у ці дні співають колядки та щедрівки. В нашій громаді шанують народні звичаї, тому з цієї нагоди вчора, 16.01.2022 року, в приміщенні Яринівського сільського будинку культури відбулось святкове дійство «Христос народився – славімо його!».

Усі присутні в залі мали чудову нагоду поринути у неповторну атмосферу Різдва і стати безпосередніми учасниками дійства почувши колядки у виконанні жителів всієї нашої громади.

Колядки лунали в цей день особливо урочисто, вражала їх різноманітність, радувало розмаїття мелодій і щирих віншувань зі сцени. Дякуємо всім організаторам та учасникам свята за чудову Різдвяну атмосферу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису