Сьогодні відбулось засідання десятої чергової сесії сільської ради

Дата: 11.02.2022 16:39

Сьогодні, 11 лютого відбулось засідання десятої  чергової сесії сільської ради. Всього на пленарному засіданні  було розглянуто та затверджено 21 рішення.

Сільський голова Анатолій Дімітров прозвітував про роботу Малинської сільської ради та її виконавчого комітету за період роботи протягом  2021 року. Про виконану роботу за минулий рік звітували також і старости Ігор Харчук, Андрій Ковалик та Максим Петрик.

На засіданні також був затверджений звіт щодо виконання сільського бюджету за 2021 рік та було внесено зміни до бюджету на 2022 рік. Також були прийняті рішення які стосувались: земельних питань;  згоди на організацію співробітництва між Степанською селищною та Малинською сільською територіальними громадами; ремонту приміщення шкільної  їдальні в селі Малинськ.

Із всіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті Малинської сільської територіальної громади в терміни, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».