Податковий календар на 20 квітня 2022 року

Дата: 19.04.2022 12:15

ГУ ДПС  у Рівненській області нагадує, що 20 квітня  - останній день подання:

податкової декларації з податку на додану вартість за березень 2022 року;

декларації акцизного податку за березень 2022 року;

податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за березень 2022 року;

податкової декларації з рентної плати за березень 2022 року та додатків до неї, а саме, розрахунку з рентної плати:

–       за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 4-1 до декларації);

– користування надрами для видобування вуглеводневої сировини (Додаток 2-1 до декларації);

–       транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами (додаток 10-1 до декларації);

–       транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України (додаток 11-1 до декларації).

Одночасно нагадуємо, що Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», що затверджений Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, на всій території України запроваджено воєнний стан.

Крім того, Законом України від 03 березня 2022 року № 2118-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» визначено, що у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок, зокрема, щодо дотримання термінів подання звітності, платники податків звільняються від передбаченої Податковим кодексом України (далі – ПКУ) відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану.

З урахуванням зазначеного інформуємо, що платники податків, які не мають можливості своєчасно подати звітність, граничний термін подання звітності відтерміновується до строку, встановленого Законом №2118. Тобто прозвітуватися платники зможуть ще протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану.

Нагадуємо, що Указом Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 15 березня 2022 року № 2119-IX, строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 год. 30 хв. 26.03.2022 строком на 30 діб.