Дата: 11.05.2022 16:42

Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції розроблено платформу єДопомога.
Платформа єДопомога - це додаткова підтримка українців, які постраждали від російської агресії.
На платформі можна швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу, яка може включати продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо.
Також на платформі реєструються самі благодійники для їх зручності, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме, вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати кому саме допомогти: фізичній або юридичній особі.
Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки.
Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь-якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 гривень, а отримувач допомоги отримує на телефон смс повідомлення з кодом. Обирати товари з тих категорій, що були вказані в заявці можна у магазинах "Сільпо", "Фора", "Фоззі", та інші, з пред'явленням коду на касі магазинів.
Допомога з рук в руки - це допомога, яка доставляється благодійником або поштовим оператором до людини, яка поперед. Ньо залишала заявку. Платформа єДопомога доступна за посиланням https://edopomoga.gov.ua