В селі Бронне пройшов благодійний захід на підтримку воїнів-односельчан

Дата: 20.08.2022 13:04

В селі Бронне Рівненської області відбувся благодійний захід

Вчора, 19 серпня в селі Бронне відбувся  благодійний захід «Разом до перемоги». Поряд з будинком культури місцеві організували торги. Смаколики вражали різноманітністю: торти, тістечка, пироги, печиво, кожен міг обрати те, що до вподоби. Аромат домашньої випічки в поєднанні з чудовою атмосферою подарував всім хороший настрій.  Кожен охочий міг посмакувати куліш з пампушками. Пригощали присутніх також і гарячими та прохолодними напоями. Місцеві господині добряче потрудились аби здивувати всіх не лише вмінням смачно готувати, але ще  творчо та патріотично прикрашати свої смаколики.

Родзинкою заходу був музичний супровід гурту «Чотири ока», які теж долучились до збору коштів для воїнів-земляків. Їх патріотичні пісні не залишили байдужим нікого.

Завдяки всім присутнім, вдалося зібрати 37 тисяч гривень! Ці кошти будуть передані місцевим захисникам.

Такі заходи об’єднують та надихають даючи зрозуміти, що благодійність - це не лише кошти, це значно більше! Ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Такі справи наближають нашу довгоочікувану перемогу.