Активістам села Бронне вручені нагороди за волонтерську діяльність

Дата: 26.08.2022 16:48

Війна триває і ми впевнено показуємо світу свою незламність. Нині як ніколи важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти є значно більше. Одними з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає, є волонтери.

Великий внесок у волонтерську діяльність нашої країни внесли активні та свідомі жителі села Бронне, які з перших днів повномасштабного вторгнення агресора невтомно працюють, наближаючи нашу довгоочікувану перемогу.

Сьогодні, 26.08.2022 р. у приміщенні публічно-шкільної бібліотеки, де на час війни сформований пункт збору та видачі гуманітарної допомоги, були вручені грамоти за волонтерську діяльність, активну громадську позицію та з нагоди 31-ї річниці незалежності України.

Місцеві волонтери навіть сьогодні, у такий спекотний літній день, добряче попрацювали та відправили чергову партію волонтерської допомоги, про що пані Людмила, завідувачка бібліотеки відразу ж звітує у створений нею Viber -чат. Дуже приємно спілкуватись з такими щирими та відданими людьми, які не покладаючи рук працюють задля наближення нашої довгоочікуваної допомоги.