В селі Яринівка відбувся благодійний ярмарок

Дата: 19.09.2022 15:32

В селі Яринівка Рівненської області відбувся благодійний ярмарок

Вчора, 18 вересня в с.Яринівка відбувся патріотичний благодійний захід «Україна понад усе».

Не зважаючи на дощову погоду, місцеві жителі взяли активну участь в заході.

Перед початком ярмарку староста села Яринівка Ігор Харчук виступив з промовою та оголосив програму заходу. Зі словами підтримки виступили також гості благодійного заходу – отець Назарій Момотюк та депутат Рівненської обласної ради, учасник АТО Андрій Усач.

У холі місцевого закладу освіти був організований ярмарок, де місцеві майстри та майстрині продавали солодощі та різноманітні вироби.

Також  була можливість скуштувати різноманітні страви: шашлики, плов, рибна юшка, картопля.

Усі пристутні мали можливість взяти участь в лотереї, де розігрувались найрізноматніші лоти – дрова, віники, зерно, картопля, масло, мед та багато іншого.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 51 755 гривень.

Дякуємо організаторам заходу та всім, хто долучився до ярмарку. Разом до перемоги!