Служба у справах дітей Малинської сільської ради інформує

Дата: 18.11.2022 16:25

Служба у справах дітей Малинської сільської ради Рівненської області інформує

З метою удосконалення системи моніторингу дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, службою у справах дітей Малинської сільської ради було проведено профілактичні рейди.

Маршрут рейдів пролягав через с.Малинськ та с.Яринівка. Комісією у складі начальника служби у справах дітей та представників ювенальної превенції обстежено умови проживання 8 сімей. Важлива увага приділялася наявності необхідних речей для проживання: одягу, сезонного взуття, продуктів харчування, наявності дров. З батьками були проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, створення відповідних санітарних умов проживання та здійснення нагляду за відвідуванням дітьми  шкільних занять. Надані інструкції щодо дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

За результатами роботи складено відповідні акти. Є батьки, яких попереджено про неналежне виконання батьківських обов’язків (в деяких будинках брудно, розкиданий одяг та речі, немає приготовленої їжі).

Відповідальність щодо виховання дітей покладена на обох батьків, незалежно від того, чи проживають вони разом. Тому неналежне виховання малолітнього – це правопорушення батьків і, як наслідок, настання відповідальності.

Згідно з статтею 150 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані:

• Виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу та Батьківщини;
  • Піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток;
  • Забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя та поважати дитину.

Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують гідність дитини!

Шановні батьки!

Будьте уважними до своїх дітей, будьте відповідальними, приділяйте більше уваги їх проблемам та побутовим умовам, в яких живуть ваші діти! Пам’ятайте, що виховання – відповідальна справа. Розуміння між батьками, взаємоповага, підтримка, спільна участь у вихованні дітей, рівний розподіл домашньої роботи створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини.

Щаслива сім’я – найкращий життєвий приклад для наслідування!