Відбулась вісімнадцята чергова сесія Малинської сільської ради

Дата: 22.12.2022 15:21

Сьогодні відбулась вісімнадцята чергова сесія Малинської сільської ради. В  засіданні взяли участь 14 депутатів.

Також був присутній капітан поліції Василь Коваль, який прозвітував про виконану протягом 2022 року роботу щодо попередження злочинності, профілактики правопорушень та зміцнення правопорядку  на  території  Малинської сільської  ради.

Загалом депутати прийняли 21 рішення.  На засіданні затвердили бюджет Малинської сільської ТГ на 2023 рік; Програму соціально-економічного та культурного розвитку; план роботи ради на 2023 рік; схвалили проєкти договорів про співробітництво; розглянули земельні та інші питання.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті Малинської сільської територіальної громади в терміни, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».