Нагородили посмертно – орден "За мужність" передали мамі загиблого солдата Давида Купріянчука

Дата: 28.12.2022 14:45

Мамі загиблого воїна з Малинської громади Рівненської області  вручили орден "за мужність" III ступеня

Державну  нагороду  28  грудня 2022 р. отримала  мама загиблого захисника -  Світлана Арсентіївна. Орден  «За мужність» III ступеня (посмертно)  вручив  заступник командира по роботі з особовим складом військової частини Національної гвардії України м.Рівне Суханов Сергій. Орден вручено згідно Указу Президента України №312/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Народився Давид Купріянчук 29 січня 2002 р., проживав у селі Малинськ. У родині  він старший із чотирьох дітей. Після закінчення 9-го класу навчався у Костопільському будівельно-технічному коледжі. Згодом був призваний на строкову службу, після закінчення якої був прийнятий на військову службу за контрактом у Національну гвардію України. З перших днів повномасштабного вторгнення  росії  Давид  обороняв Батьківщину, з честю і до кінця виконував свій службовий обов’язок та загинув 18 квітня під час ведення оборони міста Маріуполь. Лише після 24 жовтня,  після ідентифікації  тіла,  вдалося  повернути  додому та поховати  Героя.

Ім’я Давида навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму та  незламності.