В Малинській громаді місцеві активісти виготовляють «буржуйки» для військових

Дата: 12.01.2023 13:38

В Малинській громаді Рівненської області виготовляють «буржуйки»

У такий складний для нашої країни час, дуже важливо бути згуртованими та разом працювати задля наближення нашої перемоги. Багато наших земляків зараз безпосередньо боронять Батьківщину, а дехто займається волонтерством, надає гуманітарну допомогу постраждалим регіонам або фінансово підтримує ЗСУ.

В селі Малинськ на чолі з Сергієм Андрощуком та Сергієм Хіміним невпинно працює група небайдужих жителів, які виготовляють буржуйки. «Насуваються холоди і ми маємо подбати про наших захисників» – говорять ентузіасти.

На сьогоднішній день вже виготовлено 22 буржуйки, які відправлено військовослужбовцям на Рівненський полігон, військовим на кордон з білоруссю та в регіони, де ведуться бойові дії. Також буржуйки відправляли разом з гуманітарною допомогою постраждалим деокупованим регіонам. Нещодавно ще дві буржуйки повезли місцеві отці ПЦУ на  Бахмутський напрямок.

Враховуючи холодні погодні умови та зростання потреби, активісти звертаються до місцевих підприємців та жителів громади з проханням допомогти з матеріалами, які вкрай необхідні - метал, плити, труби діаметром 100-120мм, електроди, круги болгарочні. Також необхідна і грошова допомога.

За деталями звертайтесь за телефоном: 0672856079

Дякуємо підприємцям та жителям громади, які вже доєднались до спільної справи та надали допомогу. Разом ми сила! Працюємо для наближення перемоги!

Пишаємося  жителями нашої громади, які реалізовують таку чудову та необхідну ініціативу.