У селі Бронне Малинської громади попрощалися із загиблим військовим Олексієм Васильцем

Дата: 18.02.2023 19:05

На Рівненщині поховали загиблого Захисника

Сьогодні, 18 лютого, у селі Бронне попрощалися із загиблим Захисником Олексієм Васильовичем Васильцем.

Олексій Василець народився 23 серпня 1994 року. З дитинства проживав у селі Бронне. Навчався у Броннівській загальноосвітній школі, після закінчення 9-го класу навчався в КЗ «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю», згодом пройшов строкову службу у Військово-Морських Силах України. Захоплювався спортом, особливо полюбляв грати у футбол.

До війни Олексій був дотичний ще з її початку, 2014 року, адже був у складі заблокованих українських військових в анексованому Криму. Не дивлячись на складну ситуацію, він не перейшов в ряди російської армії, та залишившись вірним  присязі, повернувся додому.

Односельці  та друзі пам’ятають Олексія як людину з величезним серцем, щирою душею і козацьким завзяттям. Його позивний – «Тихий», говорить про спокійний характер чоловіка.

У загиблого залишились батьки та сестра.

Віддати останню шану Захиснику прийшли жителі села, представники влади, військовослужбовці та мешканці громади.  Місцем останнього спочинку героя став його рідний край – Олексія поховали на кладовищі у селі Бронне.

Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед загиблим героєм. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого Захисника України.