КУПРІЯНЧУК Давид Анатолійович - солдат (29.01.2002 – 18.04.2022)

Дата: 24.02.2023 15:00

КУПРІЯНЧУК

Давид Анатолійович

солдат

(29.01.2002 – 18.04.2022)

Давид Купріянчук народився в селі Малинськ Рівненської області 29.01.2002 року. У родині він старший із чотирьох дітей. Після закінчення 9-го класу Малинської загальноосвітньої школи, навчався у Костопільському будівельно-технічному коледжі. Згодом був призваний на строкову службу, після закінчення якої був прийнятий на військову службу за контрактом у Національну гвардію України, служив у військовій частині 3057.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії  Давид  обороняв Батьківщину, з честю і до кінця виконував свій службовий обов’язок та загинув 18 квітня під час ведення оборони міста Маріуполь. Лише 24 жовтня,  після ідентифікації  тіла,  вдалося  повернути  додому та поховати  Захисника в рідному селі Малинськ.

Односельці та друзі пам’ятають його як відкриту, щиру, з великим серцем людину.

Згідно Указу Президента України №312/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).