Відбулась двадцята чергова сесія Малинської сільської ради

Дата: 29.03.2023 15:23

Сьогодні в Малинській громаді відбулось пленарне засідання двадцятої чергової  сесії сільської ради восьмого скликання.

Під час засідання сільський голова Анатолій Дімітров прозвітував про роботу Малинської сільської ради та її виконавчого комітету протягом 2022 року, також були затверджені звіти старостів Бронського та Яринівського старостинських округів. Також були внесені зміни  до сільського бюджету. До виконавчого комітету сільської ради, затверджено Положення про місцеву пожежну охорону та Програму  розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я територіальної громади, було розглянуто ряд земельних питань.

За результатами засідання було прийнято 26 рішень, з якими можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації".