Привітання з Великодніми святами

Дата: 16.04.2023 08:01

Шановна громадо!

З нагоди величного християнського свята – Воскресіння Христового – прийміть найщиріші вітання. У цей непростий час, Великдень об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі.

Нехай світлі Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху!  Бажаємо, щоб тільки світло, віра та любов панували у вашому домі!

Ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Бажаємо сил та Божого благословення усім, хто бореться, хто допомагає, хто підтримує, хто чекає, хто вірить, хто плекає надію! Молімося за мир, за щасливу долю, за повернення й відновлення, за перемогу!

Нехай Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям та добробутом. Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду.

Христос Воскрес!

Сільський голова Анатолій Дімітров

та виконавчий комітет Малинської сільської ради