В Малинській громаді відбулось засідання двадцять другої позачергової  сесії сільської ради

Дата: 26.04.2023 15:28

Сьогодні в Малинській громаді відбулось пленарне засідання двадцять другої позачергової  сесії сільської ради восьмого скликання.

Під час засідання було розглянуто сім проєктів, зокрема щодо земельних питань,  змін до сільського бюджету та до структури Малинської сільської ради, була затверджена Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу  Малинської  сільської  ради  на 2023-2025 роки.

На засіданні також було розглянуто питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та передачі  в  оренду  земельної ділянки ТОВ «ЛОДЖІСТІКС САПОРТ".  Депутати разом з керівником підрозділу ТОВ «ЛОДЖІСТІКС САПОРТ" та головою Рівненської районної військової адміністрації  обговорили деталі облаштування та обслуговування мультимодального терміналу. Це цікавий та інноваційний проєкт, який планується реалізувати на території нашої громади.

За результатами засідання було прийнято 7 рішень, з якими можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації".