Робоча зустріч працівників Центру зайнятості в Малинській громаді

Дата: 08.05.2023 09:31

04 травня 2023 року заступник начальника Березнівського управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості Михайло СТЕБЛЮК та консультант роботодавця відділу взаємодії з роботодавцями Наталія МЕЛЬНИК з робочим візитом в черговий раз зустрілися  з головою Малинської громади Анатолієм ДІМІТРОВИМ та роботодавцями громади. Адже, вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Фахівці презентували нові активні програми служби зайнятості, а саме:

- умови надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу;

- можливості отримання компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб,  ветеранів та інших;

- можливості навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації на базі  Рівненського ЦПТО ДСЗ для здобуття нової професії, з метою задоволення потреб роботодавців у необхідних професійних кадрах;

- можливість отримати ваучер на навчання;

- організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Варто зазначити, що Березнівське управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості в тісній співпраці з Малинською громадою вже тривалий час. Тільки з початку 2023 року було заключено  три договори про організацію громадських та суспільно корисних робіт, згідно яких вже залучено 12 осіб з числа безробітних.

Маємо надію,  що і в подальшому співпраця буде тісна та плідна.