Традиційний волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця Івана Холода пройшов в селі Поляни

Дата: 16.07.2023 12:54

Вже понад три десятки років в с.Поляни Рівненської області проходять спортивні змагання серед ветеранів війни в Афганістані. Це вже 35 турнір з волейболу імені воїна-інтернаціоналіста Івана Холода, який героїчно загинув 11 травня 1980 року під час жорстокого бою в провінції Кунар. Нагороджений посмертно медаллю «За відвагу».

Кілька останніх років поспіль до змагань долучаються члени сімей учасників бойових дій, та учасники АТО. Цьогоріч в турнірі взяли участь шість команд з різних територіальних громад Рівненської області.

Захід розпочався панахидою за загиблими у війні в Афганістані та у сучасній російсько-українській війні, а продовжився біля меморіальної дошки воїну-афганцю Івану Холоду.

Під час відкриття змагань  до учасників з вітальним словом звернулися Віталій Ліпський – начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, Анатолій Дімітров – Малинський сільський голова та Сергій Зінич – голова обласної  організації Української спілки ветеранів Афганістану.

За результатами турніру перше місце дісталось команді м.Сарни, друге – смт.Рокитне, третє – м.Рівне.

Не зважаючи на спеку, гравці показали свою спортивну майстерність та жагу до перемоги. Проведення таких заходів це хороша традиція, яка, маємо надію, продовжиться і надалі.