В Малинській громаді відбулось засідання двадцять четвертої чергової  сесії сільської ради

Дата: 07.09.2023 13:09

Сьогодні в Малинській громаді відбулось засідання  24 чергової сесії Малинської сільської ради 8 скликання. В засіданні прийняли участь 13 депутатів. Порядок денний включав 20 питань, зокрема щодо бюджетних та земельних питань; внесення змін до Програм та рішень сільської ради; прийняття у комунальну власність трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Також під час засідання була змінена вартість харчування в дошкільних навчальних закладах громади. Всі питання порядку денного були підтримані депутатами Малинської сільської ради.

Зі всіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації". Результати поіменного голосування вже оприлюднені на офіційному сайті.

Фото без описуФото без опису