Запобігання конфлікту інтересів у місцевому самоврядуванні: НАЗК запрошує до обговорення Аналітичного звіту

Дата: 26.09.2023 14:22

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує до громадського обговорення Аналітичного звіту щодо актуального стану проблем застосування вимог Законів України “Про запобігання корупції”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад” в площині запобігання конфлікту інтересів та можливості суміщати службу в органах місцевого самоврядування зі статусом депутата місцевої ради.

Ваша участь у розбудові доброчесної влади на місцях може стати неоціненною! Тому долучайтеся до обговорення, якщо ви є представником органів державної влади, місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, учасником проектів міжнародної технічної допомоги, наукової спільноти і маєте знання та досвід у сфері діяльності органів місцевого самоврядування.

Ознайомитися з документом звіту можна тут.

Зауваження і пропозиції надсилайте на електронну адресу conflict@nazk.gov.ua до 10 жовтня 2023 року включно.

Пропозиції надавайте у документах з текстовим вмістом (не скановане зображення) у форматі DOC(X) або PDF.

У листі зазначте П.І.Б., назву організації, яку представляєте, посаду та номер телефону, а також стисло розкажіть про свій досвід у сфері роботи чи взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Захід відбудеться на виконання п. 1.3.1.7. Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки.

Джерело: веб-сайт НАЗК