У селі Яринівка Рівненської області відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 02.10.2023 12:02

1 жовтня у селі Яринівка відбувся благодійний ярмарок «Не словом, а ділом».  Мета заходу: підтримка захисників-односельчан.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби. Серед запропонованого асортименту була випічка, солодощі,  хот-доги, пампушки, шашлики, куліш, бограч та багато інших страв.

Родзинкою ярмарку став розіграш лотереї, в якій взяли участь майже всі присутні. І в результаті - цікаві виграші та море позитивних емоцій.

На заході також були присутні запрошені гості – отець Назарій та учасник АТО Андрій Усач.

Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне - підтримав наших Захисників.

Спільними зусиллями було зібрано 71 тисячу гривень!

Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Захисників!

Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!