ЗВІТ про узагальнення результатів громадського обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ

Дата: 03.10.2023 09:13

про узагальнення результатів громадського обговорення

щодо перейменування вулиці Першотравнева

на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Малинської сільської ради, врахування громадської думки з питань перейменування вулиць на території Малинської сільської ради та розгляду пропозицій з цього приводу, відзначення подвигу, героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті територіальної цілісності України під час відсічі збройної агресії російської федерації, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989, на виконання розпорядження сільського голови від 01 серпня 2023 року №40 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці в селі Малинськ» на території Малинської сільської ради, було проведено громадське обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ.

Малинська сільська рада провела громадське обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ шляхом направлення пропозицій жителів сільської ради:

1. у письмовій формі до Малинської сільської ради (вул. Центральна, 72,                  с. Малинськ, 34610);
  2.  електронною поштою на електронну адресу malynsk-sr@ukr.net чи поштову адресу (вул. Центральна, 72, с. Малинськ, 34610);
  3. шляхом заповнення Googlе форми на офіційному веб-сайті Малинської сільської ради: https://www.malynska-gromada.gov.ua.

Згідно проведеного громадського обговорення встановлено, що загальна кількість жителів, яка прийняли участь у громадському обговоренні - 59 осіб:

- загальна кількість учасників громадського обговорення, які підтримали пропозицію - 50 осіб;

- загальна кількість учасників громадського обговорення, які не підтримали пропозицію - 6 осіб;

- загальна кількість учасників громадського обговорення, які висловили іншу пропозицію - 3 осіб.

Винести звіт про узагальнення результатів громадського обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева  на  вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ на розгляд виконавчого комітету та сесії Малинської сільської ради для прийняття відповідних рішень.

Секретар сільської ради                                                             Ірина ДІДЕНКО