Відбулось засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Малинської сільської ради Рівненської області

Дата: 07.11.2023 16:33

Сьогодні відбулось засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Малинської сільської ради.

На розгляд сесії було винесено 20 питань порядку денного, зокрема щодо внесення змін до Програм сільської ради; було затверджено Положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Малинської сільської ради; продовжено термін дії «Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної  роботи  на території Малинської сільської ради  на 2021-2023 роки»; внесено зміни до сільського бюджету; розглядались земельні та інші питання. Також було прийнято рішення щодо перейменування вулиці Першотравнева  на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, щодо всіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які будуть опубліковані на офіційному сайті Малинської сільської територіальної громади у терміни, визначені законодавством.