У Малинській сільській територіальній громаді Рівненської області перейменували вулицю на честь загиблого Захисника

Дата: 07.11.2023 16:45

Малинська сільська рада провела громадське обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ. Звіт про узагальнення результатів даного громадського обговорення затверджено виконавчим комітетом Малинської сільської ради. 07 листопада 2023 року депутати сільської ради теж підтримали дану ініціативу та прийняли  відповідне рішення.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії  Давид Купріянчук обороняв Батьківщину, з честю і до кінця виконував свій службовий обов’язок та загинув 18 квітня 2022 року під час ведення оборони міста Маріуполь. Лише 24 жовтня 2022 року,  після ідентифікації  тіла,  вдалося  повернути  додому та поховати  Захисника в рідному селі Малинськ. Згідно Указу Президента України №312/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).