Відбулось засідання двадцять сьомої чергової сесії Малинської сільської ради Рівненської області

Дата: 22.12.2023 15:46

Сьогодні відбулось засідання двадцять сьомої чергової сесії Малинської сільської ради.

На розгляд засідання було винесено 29 питань порядку денного, зокрема було затверджено бюджет територіальної громади Малинської сільської ради на 2024 рік; затверджено місцеві Програми та Положення; встановлено вартість харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Малинської сільської ради на 2024 рік; затверджено план  роботи  сільської  ради  на  2024 рік; розглядались земельні та інші питання. Також поліцейський офіцер громади прозвітував про виконану протягом 2023 року роботу щодо попередження злочинності, профілактики правопорушень та зміцнення правопорядку  на  території  сільської  ради.

Зі всіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації". Результати поіменного голосування вже оприлюднені на офіційному сайті.